MENU
klinika

Çfarë ka ndodhur?

Video/ Tritol lokalit në Vlorë, detajet

31.01.2019 - 09:09

Një sasi lëndë plasëse i është vënë një lokali në Vlorë, por fatmirësisht nuk ka shpërthyer. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”.

Policia bën me dije se është gjetur një pako e dyshimtë tek lokali, ndërsa ka qenë vetë pronari ai i cili pasi ka parë pakon ka njoftuar menjëherë policinë.

Nuk dihet nëse ky ishte vetëm një paralajmërim, apo autorët kanë dështuar me planin e tyre.

kolana e librave

“Më datë 31.01.2019, në orën 07:20, në lagjen “Pavarësia” Vlorë në hyrjen e një lokali në rrugën e “Çipajve” është konstatuar një pako e dyshimtë.

Grupi hetimor me ekspertët përkatës po kryejnë veprimet e mëtejshme për zbulimin dhe përcaktimin e përbërjes së saj”, njofton policia.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN