MENU
klinika

Emrat

Atentati mafioz në Vlorë, identifikohen viktimat

17.02.2019 - 13:15

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë në Vlorë. Mësohet se dy viktimat janë dy të rinj, të identifikuar si A.Rexho dhe A.Hasani, ndërsa i plagosuri është identifikuar si A.Sulejmani.

Atentatorët në momentin e aktit kanë qenë në makinë dhe janë larguar menjëherë me shpejtësi. Në ikje ata kanë djegur makinën në fshatin Sherisht.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.