MENU
klinika

Reklama e yjeve

Dueli më i fundit mes Messit dhe Salah

12.02.2019 - 12:25

Sot nis faza e 1/8 finaleve të Champions League, ku sponsor i këtij eventi është edhe pija e famshme Pepsi. Dhe Lionel Messi me Mohamed Salah prezantuan pak ditë më parë reklamën më të fundit për pijen që prodhon kompania në fjalë.

Është publikuar një reklamë e dytë, ku janë bërë bashkë ylli argjentinas dhe Mohamed Salah dhe duelojnë për një pije që fund nuk e merr asnjëri.

Një sfidë mes tyre me topa që i godasin dhe i përdorin për të ndalur gjithçka dhe në fund është sulmuesi i Liverpool që ka publikuar një video, ku tregon prapaskenat e xhirimit të reklamës në fjalë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN