MENU
klinika

Fitoi Grammy

E “Duan” pa fund dhe e “klonojnë”!

16.02.2019 - 21:33

Dua Lipa bëri historinë javën e kaluar, duke rrëmbyer dy çmime Grammy, ndërsa tashmë ka zbuluar personalisht statujën e saj prej dylli në muzeun Madame Tussauds në Londër.

Krijuesja e hitit “One Kiss” befasoi adhuruesit e saj me paraqitjen në këtë muze, ku edhe zbuloi statujën e saj nga dylli, e cila është me një prej kostumeve të një prej performancave të famshme të saj.

Elegante në ngjyrë pink, Dua pozoi te statuja që e shfaq atë duke performuar. Superylli shqitpar po feston pasi rrëmbeu dy çmime të Grammy javën e kaluar, si artistja e re më e mirë dhe kënga më e mirë “dance”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN