MENU

Flasin familjarët

E rëndë në Shijak, 67-vjeçari vetëdigjet me benzinë

06.02.2019 - 11:01

Një 67-vjeçar në Shijak është vetëdjegur me benzinë. Ngjarja ka ndodhur rreth një orë më parë, por ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Familjarët kanë thënë pranë forcave të rendit se nuk kanë mundur ta shpëtojnë 67-vjeçarin.

Viktima ishte banor i lagjes “Kodër”në Shijak. Për këtë ngjarje dyshohet se i moshuari kishte patur probleme psikologjikë, ndërkohë që familjarët kanë thënë se ai vuante nga depresioni prej disa vitesh.