MENU
klinika

Detajet

Elbasan, makina përplas 24-vjeçarin dhe largohet

13.02.2019 - 08:42

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan- Metalurgji.

Në fshatin Katund i Ri, një mjet i paidentifikuar ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin G.H., 24 vjeç.

kolana e librave

Mësohet se viktima ka qenë banor i Elbasanit.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit që shkakoi aksidentin.