MENU
klinika

Ish-missi shqiptar

Fëmijët i nxjerrin “sekretin” Valbona Selimllarit

13.02.2019 - 18:25

Kanë kaluar plotë 18 vite nga koha kur Valbona Selimllari kurorëzohej si vajzë më e bukur shqiptare. Por edhe pas një kohe kaq të gjatë, ajo mbetet një nga femrat më të bukura në vendin tonë.

Valbona-selimllari

Valbona vazhdon të jetë e angazhuar në projekte televizive, por edhe pse pjesë e televizionit ajo ka dashurën që jetën e saj private ta mbajë sa më larg medias dhe të paktën me bashkëshortin e saj kurrë nuk kishte publikuar foto.

Ish-misi shpesh herë poston foto me fëmijët e saj por deri më sot nuk ishim njohur me bashkëshortin e saj, pavarësisht se është përfolur për lidhjen me të që në vitet kur u shpall Miss Shqipëria. Por dje në rrjet ka qarkulluar një foto e bashkëshortit të saj, ku ai shfaqet me djemtë e tyre.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNZhgënjimet që ka marrë nga shoqëria

Stresi rrëfehet haptazi në shtëpinë e BBV Kosova

Çfarë shkruhet për reperin e njohur

Don Xhoni ‘shënjestrohet’ nga mediat serbe

Shoqe e ngushtë me ish-in e bashkëshortit!

Çfarë po kurdisin JLo dhe Jennifer Garner

Pas deklaratës së bujshme, reagon këngëtarja serbe

“Shaqiri dëgjon këngët e mia para ndeshjes…”!