MENU

Sapo festoi ditëlindjen

Fluturimi i tmerrit për Jennifer Aniston!

18.02.2019 - 18:40

Vetëm pak ditë pasi festoi ditëlindjen e saj të 50-të, aktorja e famshme Jennifer Aniston përjetoi një tmerr të vërtetë teksa ishte duke udhëtuar me avion së bashku me një grup miqsh.

Avioni i nisur nga Aeroporti Ndërkombëtar i Los Anxhelosit u detyrua të bëjë ulje të detyrua për shkak të një problemi.

Jennifer Aniston’s Private Plane Makes Emergency Landing En Route to 50th Birthday in Mexico: Source
http://www.foxla.com/news/local-news/airplane-set-to-make-emergency-landing-at-ontario-international-airport#/
Credit: Courtesy FOX 11 KTTV Los Angeles
LOS ANGELES, CA – JANUARY 25: Actress Jennifer Aniston attends the 21st Annual Screen Actors Guild Awards at The Shrine Auditorium on January 25, 2015 in Los Angeles, California. (Photo by Ethan Miller/Getty Images)

Avioni pati një problem një nga rrotat menjëherë pas ngritjes, fluturimi u transferua në Aeroportin Ndërkombëtar të Kanadasë në Kaliforni.

Para uljes avioni kaloi disa orë duke fluturuar rreth aeroportit për të harxhuar karburantin pasi ulja në pistë e mjetit fluturues me serbatorin plot ishte shumë e rrezikshme.

Për fat të mirë avionin u ul në mënyrë të sigurt dhe aktorja së bashku me miqtë e saj nisën udhëtimin e tyre drejt Meksikës me avion tjetër.