MENU
klinika

Me siguri një hit

“Jetë”, kënga më e re nga Alban Skënderaj

05.02.2019 - 20:32

Alban Skënderaj ka publikuar këngën e tij të radhës në “Youtube” vetëm në versionin audio. Kënga e re titullohet “Jetë” dhe po ashtu si pjesa më e madhe e këngëve të tij i dedikohet dashurisë.

Me siguri, edhe kjo këngë po ashtu si të shkuarat pritet të kthehet në një hit e të këndohet nga të rinjtë e jo vetë.

Edhe pse pa videoklip, vetëm në version audio e teksa, kënga është dëgjuar më shumë se 50 mijë herë pak pak kohë në “Youtube”.

Alban Skënderaj publikon hitin më të ri

Pritet që në ditët në vijim, këngëtari të publikojë edhe videoklipin ë këngës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN