MENU
klinika

Afrimiteti me Cooper

Lady Gaga “çmendi” Irina Shayk

26.02.2019 - 14:24

Mes shumë lajmeve nga çmimet “Oscar”, më të komentuarit ishin pa më të voglin dyshim Bradley Cooper e Lady Gaga.

Afrimiteti i tyre në këtë event me vëmendje botërore bëri që shumë të mëndojnë për një lidhje të tyre, madje u përfol edhe në mediat rozë se ata kanë nisur një lidhje tashmë.

Por performanca dhe sjelljet pas saj të këngëtares nuk i kanë pëlqyer jo vetëm këngëtares Mel B, por edhe bashkëshortes së aktorit, Irina Shayk.

Kjo e fundit dukej e mërzitshme teksa është fotografuar gjatë një udhëtimi me makinë me aktorin hollivudian, ndërsa pasi ka zbritur nga makina, modelja ka mbuluar fytyrën me çantën e saj.