MENU
klinika

Merr dhuratën speciale

Lori Hoxha, dashuri ndryshe këtë Shën Valentin

14.02.2019 - 23:05

Lori Hoxha ka ndarë sot me të gjithë ndjekësit e saj, dhuratën e saj për Shën Valentin. Asaj i është dhuruar një buqetë me lule për festën e të dashuruarve e kjo nuk përbën aspak çudi. Ajo që e bën kaq speciale këtë dhuratë është personi i cili ia ka dhuruar, nipi i saj i vogël London Noor.

Nga fotoja e publikuar arrihet të lexohet dhe dedikimi që i ka bërë:‘Joji gëzuar Shën Valentin’.

Nëse ka marrë tjetër dhuratë sot Lori, deri më tani nuk ka dashur të ndajë gjë tjetër për fansat e saj. Mbase do ta mbajë për vete të gjithën, ose mbase nuk ka asgjë për të treguar. Sidoqoftë, nuk kemi dyshime që luleve të London Noor nuk do mund t’ja kalojë asnjë dhuratë tjetër.