MENU

Nga Austria në Maldive

Luana e teproi, ia thotë dhe Marina

24.02.2019 - 20:58

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, në llogarinë e saj në “Instagram”, i ka treguar ndjekësve të saj, se pas pushimeve në Austri, ku e pranishme ishte edhe motra e saj Marina, tashmë është zhvendosur në Maldive.

Luana nuk heziton të ndajë foto nga pushimet e saj për ndjekësit dhe këtë gjë e ka bërë edhe në këto pushime. Por ndërsa vendi ynë është pushtuar nga i ftohti, Luana po pushon në një vend me diell e temperatra të larta.

Moderatorja ka shpërndarë foto me bikini, ku duket e mrekullueshme teksa ekspozon format e saj. Por fotoja e fundit ka bërë të reagojë edhe motra e saj, e cila nuk e ka ndjekur në këtë udhëtim Luanën.

“E teprove tani”, i ka shkruar Marina-Luanës.

15 fotografitë historike

Liderët politikë kur ishin fëmijë

"Është fejuar dhe së shpejti do të martohet"

MC Kresha më në fund sqaron të vërtetën

Gjithçka që duhet të dini për vjeshtën

Ja llojet e xhaketave për të qenë në modë

I mban duart gjithnjë në të njëjtin pozicion

Zbulohet sekreti i Meghan Markle