MENU
klinika

Detajet dhe viktima

Ngjarje e rëndë, aksidentohen dy motrat me fëmijët

28.02.2019 - 16:37

Një ngjarje e rëndë është raportuar në autostradën e Tiranë-Durrës, ku një automjet tip fuoristradë ka përplasur dy zonja me fëmijë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të Gjirit të Lalëzit.

policia-konica.al

Sipas informacioneve paraprake njëra prej grave është transportuar për një urgjencë, por ka ndërruar jetë.

Mësohet se zonjat ishin motra dhe ishin në prani të fëmijëve të tyre gjatë momentit të aksidentit.