MENU
klinika

Luhatja e temperaturave

Parashikimi i motit për muajin shkurt

01.02.2019 - 08:40

Edhe muaji shkurt, do të sjellë prezencë të shpeshtë të reshjeve të shiut dhe në zonat malorë priten reshje borë.

Sipas Meteoalb, një hyrje e masave ajrore polare pritet nga mesi i shkurtit.

Megjithatë, në tërësi muaji shkurt do të sjellë temperatura më të larta se vlerat normale mujore.

Nga lehtësimi i kritereve të rrepta tek lirimi me kusht

Greva e shqiptarëve në burgjet e Korfuzit/ Çfarë kërkojnë

“Elementë të caktuar kriminalë tentojnë ta shfrytëzojnë këtë periudhë”

Apeli i ministrit Balla: Policia do të rrisë vigjilencën gjatë festave

"Duke filluar nga dita e hënë...."

Kur do të nisin reshjet e shiut dhe të borës

Hetimet e SPAK për inceneratorin e Tiranës

Si e punësoi Bllako ish-varësin e tij te Klodian Zoto