MENU
klinika

Njoftimi i policisë

Pogradec/ Humb jetën 64-vjeçari, hidhet nga kati i tretë i pallatit

24.02.2019 - 19:40

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec, ku një 64-vjeçar ka humbur jetën pasi dyshohet se është hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte.

Dyshohet se shkak ka qenë gjendja depresive.

kolana e librave

“Më datë 24.02.2019, jemi njoftuar se në Spitalin e Pogradecit, ka shkuar i dëmtuar dhe më pas ka ndërruar jetë shtetasi J.J, 64 vjeç, banues në lagjen nr 2, i cili nga të dhënat e para dyshohet se si shkak i gjendjes depresive, të jetë hedhur nga kati i tretë i pallatit në të cilin banonte”, sqaron policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.