MENU
klinika

Video

Prifti serb tenton t’i puthë dorën, shikoni reagimin epik të Putin

12.02.2019 - 20:04

Vizita e fundit e Presidentit rus, Vladimir Putin, në Serbi, ishte ajo e 17 Janarit të këtij viti.

Pritja e ardhjes së tij entuziasmoi mjaft serbët, saqë në veri të Mitrovicës ishin vendosur gjithandej flamuj rusë dhe për më tepër pankarta në të cilat shkruhej: “Ne jemi vëllezër, Zoti është me ne”.

Ndër personazhet që patën rastin të takoheshin me të ishin dhe një grup priftërinjsh, takimi i të ciëve me presidentin rus shkaktoi një reagimet më epike për shkak të videos të mëposhtme.

Njëri nga priftërinjtë nderon presidentin Putin duke i puthur dorën, gjest ky i fundit, nuk duket të jetë mirëpritur mirë nga vetë presidenti.