MENU
klinika

Shkodër

Revoltohen studentët, bllokojnë policinë

13.02.2019 - 10:06

Pas denoncimit se një punonjës policie ngacmonte një studente në fakultet, sot studentët e Shkodrës janë mbledhur bashkë e po protestojnë përpara godinës së policisë.

Sipas tyre ata janë në këtë protestë kundër ngjarjeve skandaloze të fundit, si rasti i videos së policit që ngacmonte seksualisht 15-vjeçaren dhe rasti i fundit ku një polic shfaqet duke ngacmuar studenten në fakultet.

kolana e librave

Ata kanë bllokuar hyrjen e komisariatit dhe këndojnë himnin e flamurit.

Kanë bllokuar efektivët bashkë me mjetet e tyre në komisariat.

Familjarë të një të rasti pozitiv të djeshëm

Dy raste të reja me COVID-19 në Shkodër

Gjurmë në historikun e pushtetit vendor

Ndahet nga jeta ish kreu i PD në Mirditë

Çuçi: Disiplinohet shitja e peshkut dhe...

Inaugurohet qendra e ankandit të peshkut në liqenin e Shkodrës