MENU
klinika

Ylli i muzikës

Selena Gomes i “vjedh” dasmën shoqes së saj

22.02.2019 - 18:42

Këngëtarja e famshme, Selena Gomez ishte së fundmi në martesën e shoqes së saj të ngushtë Courtney Barry, e cila ndoshta do jetë bërë “pishman” që e ftoi yllin e muzikës.

Edhe në evente madhështore, kur është mes yjesh të tjerë, Selena Gomez rrallë herë nuk e ka të gjithë vëmendjen mbi veten, e jo më në një dasmë mes personash të thjeshtë.

Në dasmën e shoqes së saj Selena shkëlqeu me paraqitjen që bëri. Ajo kishte veshur një fustan të zi lëkure, ku dukej e mrekullueshme.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNLargohet një tjetër aktor i njohur

Ç’po ndodh në ‘Portokalli’?

Kush nuk u jep dorën grave, nuk mund të marrë nënshtetësinë!

Kush nuk u jep dorën grave, nuk mund të marrë nënshtetësinë!

Një ndër femrat më të pasura të Amerikës

Rihanna hyn në Olimpin e Forbes

Eli Fara rrëfen si u njoh dhe u nda me ish-bashkëshortin

“I shkova me vajzën në burg e i kërkova divorcin”