MENU
klinika

Ylli i muzikës

Selena Gomes i “vjedh” dasmën shoqes së saj

22.02.2019 - 18:42

Këngëtarja e famshme, Selena Gomez ishte së fundmi në martesën e shoqes së saj të ngushtë Courtney Barry, e cila ndoshta do jetë bërë “pishman” që e ftoi yllin e muzikës.

Edhe në evente madhështore, kur është mes yjesh të tjerë, Selena Gomez rrallë herë nuk e ka të gjithë vëmendjen mbi veten, e jo më në një dasmë mes personash të thjeshtë.

Në dasmën e shoqes së saj Selena shkëlqeu me paraqitjen që bëri. Ajo kishte veshur një fustan të zi lëkure, ku dukej e mrekullueshme.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNNga pastruese, në Miss Universe

Historia e pabesueshme e vajzës nga Laçi

Ceno: Regjisori nuk ka dinjitet dhe etikë!

Basha: Egla gënjen për largimin nga Portokallia!

Miqtë tregojnë çfarë po ndodh mes dyshes

Aniston dhe Pitt janë gati të rikthehen me njëri-tjetrin?

Kjo deklaratë e bërë këtë mëngjes na frikësoi pak!

A do të rikthehet Xhemi Shehu në ekran?

"Ia dole mbanë të më bëje kaq të lumtur sërish"

Propozim përrallash, Rudina i thotë ‘Po’ Markut