MENU
klinika

Detajet

Tatimet takim me Dhomën Amerikane të Tregtisë, çfarë po diskutohet

13.02.2019 - 10:34

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve po merr pjesë në Forumin e Biznesit të organizuar nga Dhoma Amerikane e Tregtisë.

I ftuar Zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i Tatimeve Xhavit Çurri, si dhe drejtorë të drejtorive kryesore.

Në këtë takim do të diskutohet mbi çështje të rëndësishme për tatimpaguesit, por edhe për reformat që po ndërmerren për modernizimin e mëtejshëm të Administratës Tatimore.

Nga akuzat për ‘makineri votash’ te ‘non gratat’!

Dako, inxhinieri që u bë një politikan i fortë

"Është ndër më mëkatarët në politikën shqiptare"

“Do vazhdojnë arrestimet”/ Gjikondi: Dako rrezikon deri në 5 vite burg

Punonte për “kokat” e kartelave të drogës (video)

Pastronte paratë e pista, publikohet momenti i arrestimit të shqiptarit

Eksperti Karamuço habit me përgjigjen

A priten arrestime të tjera politikanësh?

“Fakti që merren me detaje do të thotë që u ka hyrë frika”

Basha: Nuk mund të mundim të keqen me mjetet e saj. Boll me kultin e individit