MENU
klinika

Detajet

Të shtëna me armë në Vlorë, dy të vdekur

17.02.2019 - 13:05

Një ngjarje e  rëndë ka tronditur Vlorën ditën e sotme, në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’ ka pasur të shtëna me armë zjarri, si pasojë e të cilave kanë humbur jetën dy persona dhe është plagosur një tjetër.

Viktimat ndodhen në morgun e Vlorës ndërsa i plagosuri ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

kolana e librave

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet..