MENU
klinika

Aktor e njeri i madh

“The Rock”, mesazh special për të riun me kancer

23.02.2019 - 17:38

Një djalë nga Hawaii, i cili vuan nga kanceri në tru, mori një mesazh special nga aktori i tij i preferuar, Dwayne “The Rock” Johnson.

“Ky mesazh është për mikun tim Jayvis. Kam mësuar se je në një luftë. Tani je në një luftë të mirë. Qëndro i fortë. Vazhdo të frymëzosh njerëzit rreth teje, duke përfshirë dhe mua. Qëndro i fortë, ke për ta fituar betejën”, tha Johnson.

‘Baywatch,’ starring Dwayne Johnson and Zac Efron, comes out on DVD on Tuesday.

Pasi pa mesazhin, halla e Jayvis deklaroi se sytë e tij u bënë aq të mëdha dhe pati një buzëqeshje të madhe saqë beson se e la atë në një gjendje shpirtërore të mirë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN