MENU
klinika

Parashikimi i motit

‘Zbutet’ moti, rikthehen temperaturat normale

16.02.2019 - 08:27

RESHJET

Sot, e shtunë, 16 Shkurt, nuk priten reshje.

TEMPERATURA

kolana e librave

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 3 / 13 °C
në vendet e ulëta: 1 / 13 °C
në vendet malore: -4 / 7 °C

ERA
Intensiteti i saj do të vijë duke u dobësuar gradualisht