MENU

Detajet

Aksident i rëndë në Burrel, humb jetën 40-vjeçari

21.03.2019 - 09:29

Një aksident i rëndë është shënuar orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Baz-Burrel.

Një person ka mbetur i vdekur në vend, pasi makina me të cilën udhëtonte ka dalë nga rruga.

policia-tirane-konica.al
policia-tirane-konica.al

Mësohet se viktimë ka mbetur shtetasi Besim Daçi, 40 vjeç.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.