MENU
klinika

Publikon foto

Almeda Abazi look i ri ?

25.03.2019 - 16:32

Almeda Abazi ka zgjedhur që këtë periudhë të bukur të jetës së saj, ta ndajë edhe në rrjetet sociale me ndjekësit.

Almeda ndan herë pas herë foto me barkun e rrombullakosur por kësaj herë ajo i ka habitur ndjekësit e saj. Ajo shfaqet me flokët bjond të prera shkurt dhe me baluke duke thyer “rregullin”e shtatzënisë.

Nuk dihet nëse ka vendosur paruke apo janë flokët e saj të vërteta, por ajo duket krejt ndryshe nga Almeda që jemi mësuar të shohim gjithmonë, por gjithsesi gjithmonë atraktive.