MENU
klinika

Ja si rikthehet pas 8 vitesh

Anxhelina Hadërgjonaj gati videoklipin e fundit

27.03.2019 - 11:52

Duket se Anxhelina ka vendosur të rikthehet sërish. Ajo ka dhënë disa intervista për mediat dhe është shprehur se është duke punuar për këngën e saj të re, këngë e cila shënon rikthimin pas 8 vitesh në muzikë.

Anxhelina Hadërgjonaj duket se talentin në muzikë e ka të trashëguar në nëna e saj, Albërie Hadërgjonaj dhe këtë do ta shfaqi edhe këtë herë.

Anxhelina u bë e njohur për publikun në vitin 2010, kur edhe publikoi këngën e saj të parë “Kopje pa kuptim”.

Ndërsa një vit më pas ajo solli “Kjo jetë s’mjaftoi”, e cila në atë kohë u kthye në një këngë hit. Por pas kësaj, këngëtarja u largua në SHBA dhe u shkëput nga muzika.

Po ashtu këngëtarja ka publikuar edhe një Instasory të shkëputur nga klipi i ri i cili pritet së shpejti.

Mbretëresha ka një dhuratë speciale për të

Kate Middleton feston 10 vite martesë!

Do e vijojë emisionin e tij në...

Eno Popi rezulton pozitiv ndaj Covid-19

Shuma marramendëse që ka marrë për një set fotografik!

Habit Endrit Mërtiri!