MENU
klinika

Reagimi 

Arbana Osmani moderatorja më e komentuar ditët e fundit

10.03.2019 - 11:26

 

Ajo u përfol se la televizionin Top Channel për shkak të një debati që pati me Ben Blushin dhe kjo ka terhequr vëmendjen e pubkikut.

Në fillim u përfol se arsyeja mund të ishte çështja financiare. Por pati edhe zëra të tjerë te cilët përmendën si arsye partnerin e saj të ri.

Arbana nuk ka reaguar për asnjë nga lajmet.

kolana e librave

Së fundmi Arbaba Osmani ka thyer heshtjen duke publikuar një foto nga emisioni ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Përkrah fotos, Arbana shkruan:’Shihemi sonte në oren 21.00 me të tjera histori te jashtëzakonshme në Top Channel❤ Faleminderit për grimin, për flokët dhe të gjitha portaleve për shfrenimin e fantazisë’.

 

Nga këngët e Ledrit deri tek këngët e Feros

Fushatë kundër teksteve për femrën si objekt

Zbulon vendin e famshëm që ka zgjedhur të jetojë

Renato Mekolli do largohet nga Shqipëria

Kishte pasuri 6 miliardë dollarë

Ndërron jetë “mbreti i Kumarit”

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates