MENU
klinika

Këngëtarja nga Saranda

Ava Max surprizon fansat, publikon këngën e re

07.03.2019 - 21:47

Ava Max, këngëtarja me origjinë nga Saranda, por që ka lindur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, po i ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës në muzikës.

Ava Max, Amanda Koçi

Pas suksesit të jashtëzakonshëm me “Sweet but Psycho”, Ava ka publikuar ditën e sotme këngën e saj të re të titulluar “So am I”, të cilët është shprehur se ia ka dedikuar fansave të saj.

Kënga, e cila është e para për vitin 2019, është ritmike në sensin e baladës, ndërsa edhe klipi është mjaft i veçantë.

kolana e librave

“Sweet but Psycho” është kënga më e suksesshme e saj, të cilën ajo e publikoi vitin e kaluar, dhe e ngjiti në majat e top listave britanike dhe amerikane.

Tashmë mbetet për t’u parë edhe ecuria e “So am I”.

Me kë është bashkuar kësaj radhe?

Besa Kokëdhima po sjell një këngë të re

Pyetja që shton dilemat tek Luana Vjollca

Dasmë këtë vit?

Çelet me një protokoll strikt masash

Në Paris do të rihapet Disneyland