MENU
klinika

Njofton Alba Hoxha

Balerinë, prezantuese, tani edhe biznesmene

28.03.2019 - 16:22

Balerina e njohur Alba Hoxha është shpesh herë në qëndër të mediave rozë sidomos për lidhjen e shumëpërfolur me koreografin Albi Nako.

Përveç si prezantuese e motit dhe balerinë, tani Albën do ta shohim dhe në rolin e biznesmenes.

kolana e librave

Këtë e ka bërë të ditur vetë Alba me një postim në llogarinë e saj në Instagram.

’Hey vajza unë sapo hapa faqen albahoxha-shop.Tashmë do të keni fatin të bleni veshje nga më të ndryshme dhe më të bukrua. Më lirë se kudo’ shkruan balerina.