MENU
klinika

"Shqiptarët bëjnë diferencën"

Balla për protestën e opozitës: Do mbahen mend si dhunues!

16.03.2019 - 18:47

Pas protestës së opozitës ka ardhur edhe reagimi i kreut të grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla.

Përmes një postimi në Facebook, Balla shkruan se sipas tij shqiptarët dijnë të bëjnë diferencën se kush punon për ta bërë Shqipërinë pjesë të familjes europiane dhe kush janë dhunuesit e imazhit të vendit.

Gjithashtu Balla ka postuar një video ku duket një qytetar duke shkulur një pllakë betoni.

kolana e librave

Postimi i plotë:

“Shqiptarët dinë ta bëjnë qartë diferencën. Kush punon për ta bërë Shqipërinë pjesë të familjes europiane dhe kush janë këta dhunues përsëritës të imazhit të Shqipërisë e që shquhen vetëm për të prishur gjithçka Shqipëria ndërton me mund. Gjithmonë këta do të mbahen mend si dhunues. Shikojeni këtë video domethënëse se si shkaterrohet prona publike në hyrje të Kuvendit të shqiptarëve, në parkun që mban emrin e shqiptarit të madh “Fan Noli””, shkruan Balla.

“Fatura hoteli deri në 900 euro nata”

Prokuroria pushon hetimin për zyrtarët e Bashkisë Tiranë

"Firmos dekretin e parë për të shpartalluar grushtin e shtetit"

Presidenti Meta thërret protestë, në 2 mars në bulevard kundër Ramës

Propozimi për platformën e përbashkët politike

Cakaj: Kufiri me Kosovën duhet të hiqet!

‘Të zemë vendin e Anglisë’/ "Dashnor i mashtruar…"

‘The Guardian’ ironizon deklaratën e Ramës: Shqipëria pret për t’u martuar