MENU

Publikimi, në fund të marsit

Bashkëpunimi i parë i motrave Istefi

14.03.2019 - 12:37

Motrat këngëtare Nora dhe Era Istrefi do të bashkojnë forcat për të publikuar këngën e tyre të parë bashkë.

Ishte fillimisht, Era e cila bëri një postim dy ditë më parë në llogarinë e saj në Instagram, ku tregoi se po vazhdojnë xhirimet e klipit të kësaj kënge.

Shkarkoni Aplikacionin e Konica.al

Ndërkohë menaxheri i Norës, Drilon Furra ka pohur se kënga e tyre do të publikohet në fund të muajit mars.

Motrat Istrefi kanë vendosur që t’i mbajnë të gjitha detajet surprizë deri në momentin që do të publikohet kënga.

Kujtojmë se Era ka nisur prej pak kohësh karrierën në tregun ndërkombëtar të muzikës, ku projekti i saj i fundit ishte “Selfish”, një bashkëpunim me Dimitri Vegas dhe Like Mike.

 Romeo krahë aktores 15-vjeçare

Victoria Beckham përkrah romancën e të birit

Këngëtarja nga Saranda nuk ndalet

Publikohet së shpejti albumi i parë nga Ava Max

Grande nis turneun “Sweetener"

Ariana Grande, këngë të Mac Miller në turne

Modelja më pranë Bieber se kurrë

Përse po shtyhet dasma e Justin dhe Hailey?

“Netflix” dhe Fremaux negociojnë

Netflix-i nuk do ketë filma as këtë vit