MENU

Emocionohet këngëtarja

Bebe Rexha takohet me djemtë e Backstreet Boys

15.03.2019 - 10:43

Bebe Rexha po vazhdon të shijoj sukseset e këngës së fundit, “Last Hurrah”.

Këngëtarja e famshme shqiptare po angazhohet me koncerte dhe angazhimeme projekte muzikore, po ajo mund edhe  të takohet me yje të botërore të muzikës.

Shkarkoni Aplikacionin e Konica.al

Këngëtarja së fundi ka bërë të ditur se është takuar me grupin e famshëm amerikan, “Backstreet Boys”.

Madje, bukuroshja së bashku me djemtë e grupit kanë kënduar këngën ikonike të viteve të 90-ta, “I want it that Way”.

Ndërsa vokalistët këndojnë pjesët e tyre, bukuroshja stepet dhe nuk e flet asnjë fjalë, gjë e cila  krijon një moment tejet qesharak dhe disi të sikletshëm për këngëtaren  .

Ndrërkohë kujtojmë se Bebe Rexha është duke punuar në këngë të reja që pritet t’i publikojë gjatë këtij viti.