MENU
klinika

Baba e Nona

Bes Kallaku si rrallëherë publikon foton me prindërit

30.03.2019 - 13:16

Një nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar ndan me fansat foto me gjyshen e tij Ijen por shumë rrallë më prindërit e tij.

Së fundmi Besi ka publikuar një foto ku shfaqet krah dy prindërve të tij.

“Baba e nona” është shkrimi i Besit krahas fotos së rrallë familjare që ka ndarë me ndjekësit.

Besi dhe Xhensila u bënë prindër të Ajkës disa muaj më parë dhe është duke shijuar këtë periudhë si një baba i ri krahas projekteve profesionale.