MENU
klinika

Detajet/ Foto

Durrës/ Digjet makina në lëvizje, si pasojë e një shkëndije

14.03.2019 - 11:47

Një makinë është djegur sot në mbikalimin e Sukthit.

Sipas burimeve në vendngjarje mësohet se mjeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit SH.H. Ky i fundit nuk ka pësuar dëmtime.

Makina që edhe në foto duket se është djegur e totalisht.

kolana e librave

Mësohet se mjeti ka marre flakë gjatë kohës ishte në lëvizje.

Dyshohet se zjarri është shkaktuar si pasoje një shkëndije elektrike, ndërkohë që makina ka patur rrjedhje dhe të karburantit.

Fatmirësisht ky aksident nuk ka patur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Cila është e vërteta e këtij vendimi?!

Jep dorëheqjen drejtori i spitalit të Kavajës

’Për ne është një jetë e dytë, kemi rilindur...’

Në Itali për kurim/ Kthehen dy të mbijetuar nga tërmeti

Dyfishohen kontrollet për koronavirusin

Durrës, 500 shqiptarë kthehen nga Italia