MENU
klinika

Detajet

Aksident në Elbasan-Peqin, 3 të plagosur

03.03.2019 - 12:22

Tre persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në aksin Elbasan-Peqin.

Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, ndërsa në aksident është përfshirë edhe një person që lëvizte me biçikletë.

Për pasojë – thotë policia në një njoftim paraprak – kanë mbetur të dëmtuar tre persona të cilët janë transportuar për ndihmë mjekësore në Spitalin e Elbasanit.

kolana e librave

“Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit”, thotë policia.