MENU
klinika

Bleu klikimet

Akuzat/ Flori i kthehet Sabri Fejzullahut

23.03.2019 - 12:12

Një video ka qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale, ku Sabri Fejzullahu akuzon kantautorin Flor Mumajesi se blen klikimet.

Gjatë një interviste, Fejzullahu u shpreh se shumë këngëtarë blejnë klikimet e klipeve, ndërsa mori shembull Flori Mumajesin, i cili sipas tij për një ditë ka marrë 3 milionë klikime.

Pas deklaratës së tij, nuk vonoi as reagimi i Mumajesit. Nëpërmjet nëpërmjet një postimi në Instagram, duke u shprehur se nuk ka qenë asnjëherë shembull për blerjen e klikimeve.

 

View this post on Instagram

 

kolana e librave

Ncncncnc 🤦🏻‍♂️ pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po ti kem ble sti kam marr ty paret! pse be po merzitesh kaq shume? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjeret kan honger 💩 I ka lon me u ngi mire se nuk kam qen, nuk jam e as kam me qen najher une shembulli per blerje klikimesh!!! Kerkujt si futem n’xhep e n’jeten e vet. Kur i bojn vet shume klikime nuk nihen vec ferkojn gjoksin kishe jon artista t’mdhej, kur nuk i bojn vet e i bojn tjeret merren me llafe.🤦🏻‍♂️ nejse e vertet klikimet edhe mund te blihen Axha Sabri po si me ja bo kur ta blejn Karrieren😉 momenti me i bukur ne kete video kur “prezantuesi” thote : JO KA SHUME SI FLORI🤦🏻‍♂️😂💨

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Ndër të tjera, kantautori shton se nuk ndërhyn në jetën e të tjerëve dhe kërkon të njëjtën gjë nga ata.