MENU
klinika

Dyshimet e para

E rëndë në Durrës, gjendet një trup pa kokë

07.03.2019 - 14:43

Një ngjarje horror është shënuar në Durrës gjatë ditës së sotme. Trupi i pajetë u një personi është gjetur në zonën e Currilave.

Mësohet se trupi i viktimës është i gjymtuar, i dekompozuar dhe pa kokë.

Gjithashtu mendohet se trupi ka mbi 6 muaj i dekompozuar.

Viktima mund të jetë një endacak ose bari i zonës, por policia po punon për identifikimin viktimës

Ja sa ishte magnituda dhe epiqendra

Durrësi zgjohet me lëkundje tërmeti

Apeli vendos për fatin e tre gjyqtarëve të Durrësit

Udhëtuan me paratë e biznesmenit për “El Clasico-n”

Burg për 3 të akuzuar, 2 të tjerë…

Vrasja e babait dhe plagosja e djalit në Durrës

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë