MENU
klinika

Njoftimi

E rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje 50-vjeçarin

25.03.2019 - 09:33

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Elbasan.

Një 50-vjeçar është përplasur për vdekje nga një makinë teksa ka qenë duke lëvizur me biçikletën e tij.

Sipas policisë Gëzim Keci ka humbur jetën rrugës për në spital.

Njoftimi i policisë:

Në lagjen “Shënkoll”, Elbasan, shtetasi A.P., 63 vjeç duke drejtuar mjetin ka aksidentuar shtetasin G.K., rreth 50 vjeç, banues në Elbasan i cili po lëvizte me biçikletë.

Shtetasi G.K u transportua në Spitalin e Elbasanit për ndihmën mjeksore.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan, për veprimet e mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjare dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

“Zegjinia vuajti shumë, e godita dhe me sëpatë”

Rrëfimi tronditës i të moshuarit nga Gramshi

Graun e vray në banesë, ndërsa vëllain...

Si ndodhi krimi i dyfishtë në Gramsh?

Aksidentoi për vdekje 20-vjeçarin

Si u arratis Konsulli i Nderit nga vendi i ngjarjes