MENU
klinika

Detajet

E rëndë në Greqi, përplaset për vdekje 21-vjeçari shqiptar

07.03.2019 - 08:48

Një 21-vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti të rëndë në Greqi.

Mediat vendase shkruajnë se 21-vjeçari ka qenë duke udhëtuar me motor dhe është përplasur nga një makinë.

Si pasojë e përplasjes i riu ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Identiteti i të riut ende nuk është bërë i ditur.

Policia bën me dije se po heton mbi ngjarjen.