MENU
klinika

Detajet

E rëndë në Greqi, përplaset për vdekje 21-vjeçari shqiptar

07.03.2019 - 08:48

Një 21-vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti të rëndë në Greqi.

Mediat vendase shkruajnë se 21-vjeçari ka qenë duke udhëtuar me motor dhe është përplasur nga një makinë.

Si pasojë e përplasjes i riu ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

kolana e librave

Identiteti i të riut ende nuk është bërë i ditur.

Policia bën me dije se po heton mbi ngjarjen.

Dy të moshuar ndërruan jetë mbrëmjen e kaluar

Shkon në 177 numri i viktimave nga COVID-19 në Greqi

Mitsotakis tregon kur mund të hyjnë turistët e huaj

Greqia rihap ishujt për pushime

Ja sa shtetas erdhën në Shqipëri në 24 orë

Kakavijë/ Fluks hyrjeje në doganën shqiptare

Lëkundjet ndihet dhe në Shqipëri

Tërmet me magnitudë 5.8 në Greqi