MENU
klinika

Atentat në Tiranë

E rëndë/ Po vraponte te liqeni, një person vritet në prani të djalit

16.03.2019 - 19:00

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tiranën mbrëmjen e sotme. Një person është gjetur i pajetë te liqeni artificial.

Viktima është vrarë me armë zjarri teksa po vraponte me djalin e tij të mitur.

Autorët e atentatit kanë qenë të maskuar, ku një prej tyre është identifikuar si I.H nga Fieri.

kolana e librave

Ndërkohë viktima është identifikuar si shtetasi me iniciale H.B, 62 vjeç.

Për momentin nuk bëhen të ditur të tjera informacione, ndërkohë ambulanca dhe forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

“Fatura hoteli deri në 900 euro nata”

Prokuroria pushon hetimin për zyrtarët e Bashkisë Tiranë

"Firmos dekretin e parë për të shpartalluar grushtin e shtetit"

Presidenti Meta thërret protestë, në 2 mars në bulevard kundër Ramës

Propozimi për platformën e përbashkët politike

Cakaj: Kufiri me Kosovën duhet të hiqet!

‘Të zemë vendin e Anglisë’/ "Dashnor i mashtruar…"

‘The Guardian’ ironizon deklaratën e Ramës: Shqipëria pret për t’u martuar