MENU
klinika

Postimi

Ermal Mamaqi rikthehet në skenën e ‘Portokallisë’

23.03.2019 - 18:00

Ermal Mamaqi kthehet sërish atje ku filloi rrugëtimin si pjesë e grupit shumë të pëlqyer “SHBLSH” bashkë me Julian Dedën dhe Gent Zenelajn.

Pas shumë vitesh ai do të rikthehet në “Portokalli” por këtë herë si i ftuar.

ermal-mamaqi-rezart-veleshnja-konica.al
ermal-mamaqi-rezart-veleshnja-konica.al

Ka qenë Rezart Veleshnja ai që ka publikuar një video në Instagram në të cilin zbulonte se Ermali do të ngjitet në skenën e “Portokallisë” këtë të diel.

“Ermal Mamaqi sot në ‘Portokalli’. Do ta ndriçojë skenën këtë javë”, shkruan aktori i humorit.

Historia e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes së 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë