MENU
klinika

Takimi ndërkombëtar

Forumi i 7-të i Bakusë/ Meta ‘kokë më kokë’ me liderat e rajonit

14.03.2019 - 10:39

Ilir Meta, kreu i shtetit po merr pjesë në Forumin e 7 Global të Bakusë

Në një postimi në rrjetin social Facebook Meta thekson se është bashkë me liderë të rajonit, të gjithë pjesëmarrës në këtë takim të rëndësishëm ndërkombëtar.

Presidenti ka postuar një foto përpara nisjes së Forumit të 7 Global të Bakusë, ku është takuar me Presidentit të Malit të Zi, Gjukanoviç, Kryeministrit të Bullgarisë, Borisov dhe Bashkë-Presidentit të Bosnjë-Hercegovinës, Xhaferoviç.