MENU

Dyshimet e para

Georgina Rodriguez sërish shtatzanë?

27.03.2019 - 12:15

A janë modelja dhe Cristiano Ronaldo në pritje të një tjetër fëmije?

Partnerja e Cristiano Ronaldos është fotografuar teksa po ndiqte ndeshjen midis Portugalisë dhe Serbisë, e në sy ka rënë barku i saj i cili dukej i rrumbullakosur nën fustanin e saj të ngushtë pas trupit.

Menjëherë disa dyshime janë ngritur për yllin për një shtatzëni të mundshme. Fotot po bëjnë xhiron e rrjetit, e thashethemet janë shtuar.

Për momentin asgjë nuk është e sigurt, por nëse ky lajm konfirmohet dhe Georgina është në pritje të ëmbël do të ishte fëmija i pestë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Rrëfimi i Cristiano Ronaldos

“Real s’më donte më, nuk kam përdhunar”


Me flokë të gjatë dhe me një shikim depërtues...

Modelja 67-vjeçare, JoAni Johnson imazhi i Rihannas

I publikojnë foto dhe video intime

Këngëtarja e njohur bie pre e hackerave

Ja ç’po ndodh tani me moderatoren

Fatma Methasani braktis përfundimisht…