MENU
klinika

Detajet

Gjendet një trup i pajetë në breg të lumit Shkumbin

07.03.2019 - 15:55

Në lumin Shkumbin të qarkut të Elbasanit, është gjendur ditën e sotme një trup i pajetë.

Mësohet se trupi i pajetë i përket një të moshuari dhe është gjetur në breg të lumit në fshatin Muriqan.

Dyshohet se i moshuari nga Bradasheshi është mbytur pak kohë më parë dhe sot është pikasur trupi nga banorët.

kolana e librave

Kufoma është dërguar në morgun e spitalit, ku do të realizohet identifikimi dhe zbulimi i shkaqeve të kësaj ngjarje.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme një tjetër trup i pajetë është gjetur sot në zonën e Currilave në Durrës.