MENU

E quan "Djali i ëndrrave"

Isaac Carew feston ditëlindjen, Dua Lipa e uron ëmbël

24.03.2019 - 16:21

I dashuri i Dua Lipës feston ditëlindjen, urimi i ëmbël i këngëtares

Isaac Carew feston sot 33-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të nuk ka munguar urimi i së dashurës së tij, Dua Lipa.

Këngëtarja me origjinë shqiptare publikoi një foto të fëmijërisë së kuzhinierit ndërsa i bëri një dedikim të ëmbël: “Gëzuar ditëlindjen djali i ëndërrave”. Kështu shkruhej nëurimin e këngëtares.

Dua Lipa dhe Isaac Carew kanë një histori disa vjeçare, e cila pati një shkëputje të shkurtër por më pas ata  u ribashkuan sërish lidhjen  tyre të  dashurisë.