MENU
klinika

Dedikim

Julian Deda na njeh me anëtarin më të ri të familjes

11.03.2019 - 11:30

Julian Deda, aktori i njohur  ka dhënë lajmin se një tjetër anëtar i është shtuar familjes së tij.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, ai tregon se ka ardhur në jetë nipi i tij.

“Mire se erdhe ne familje Domenik Deda”.

“I dashur nipi im, ‘taksirat’ e ke të jesh pjesë e një familje të thjeshtë shqiptare, që është munduar, pa hile,
të vërë ndonje tullë modeste në këtë vend dhe shpresoj që ti ta vazhdosh këtë traditë dhe jam i bindur se kështu do jetë. Paç jete të gjate dhe të mbushur plot me suksese. Ne të duam shumë….shumë shumë‘, përfundon dedikimin e tij Juli.