MENU

Thirrja

“Keni njerëz me maska”/ Policia apel Gazment Bardhit: Merrni masa…

21.03.2019 - 10:49

Protesta e opozitës ka nisur dhe policia vijon me thirrjet për qetësi për protestuesit.

Ndërkohë në turmën e protestuesve janë pikasur persona me maska.

Policia i ka bërë thirrje Gazment Bardhit që të merren masa për largimin e tyre nga tubimi.

Z.Bardhi, në mes të protestuesve keni njerëz që mbajnë maska. Si organizator i tubimit ju bëjmë thirrje të merrni masa për largimin e tyre nga tubimi“, ishte thirrja e policisë.