MENU

Reperi Gashi, me fat

Kim Kardashian adhuron këngët shqiptare?

18.03.2019 - 15:41

Në një video të postuar në Instagram, Kim Kardashian e shohim duke dëgjuar këngën e reperit shqiptar, Gashi.

Kim Kardashian është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo numëron miliona ndjekësa në llogarinë e saj në këtë rrjet social.

Nga ana tjetër përmes një postimi, reperi shqiptar Gashi, ka bërë të ditur se Kim Kardashian ka postuar këngën e tij dhe kjo e ka bërë të ndihet tepër i lumtur.

Postimi i këngës time nga Kim Kardashian më bëri shumë të lumtur”, janë fjalët e Gashit

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Video-intervistë me Prof. Besim Boçin

“Femrat shqiptare duan të bëhen si Kim Kardashian”

Mario njeh çdo detaj të shtëpisë

Mario Dedivanovic, i afërt me Kim Kardashian


Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…