MENU
klinika

Krim në familje

Burri mbyt me duar gruan në Gramsh

23.03.2019 - 08:52

Krim në familje në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një 35-vjeçar me inicialet A.H ka mbytur bashkëshorten e tij në fshatin Grekan të Gramshit.

Mësohet se 35-vjeçari ka mbytur me duar bashkëshorten e tij G.H.,  rreth 32-vjeçe për motive që ende nuk dihen. Policia ka ndaluar autorin dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi nga policia:

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Gramsh,  arrestuan në flagrancë shtetasin: A.H., rreth 35-vjeç,  banues në Grekan, Gramsh.

Arrestimi i tij u bë pasi  në  banesë për motive ende të paqarta,  ka vrarë duke e mbytur me duart bashkëshorten e tij shtetasen G.H.,  rreth 32-vjeçe.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprimet e mëtejshme.