MENU

Fëmijët të lumtur

Martesë e afërt për bukuroshen Heidi Klum

14.03.2019 - 14:08

Heidi Klum foli në fillim të vitit për propozimin e martesës që kishte marrë nga i dashuri i saj Tom Kaulitz .

Shkarkoni Aplikacionin e Konica.al

Marrëdhënia e tyre, e cila u zbulua në maj të vitit të kaluar, ka shkaktuar debat në media për shkak të diferencës së moshës midis modeles gjermane 45 vjeç dhe muzikantit 29 vjeçar.

 

Heidi është nëna e katër fëmijëve, Helena , Henry , Johan dhe Lou dhe thotë se fëmijët e saj mezi po presin dasmën dhe se ata e adhurojnë njerkun e ardhshëm.

U takuam në shkurt të vitit 2018 dhe me sinqeritet dua të them se do të martohesha me të atë ditë. Isha e befasuar kur më pyeti, por në njëfarë mënyre ndjeva se do të ndodhte sepse ne menjëherë ramë në dashuri”– thotë vetë Heidi.

Modelja gjermane ka tërhequr vëmendjen e vazhdueshme përmes elegancës së saj dhe performancave të shkëlqyera në pasarelat më të rëndësishme të modës në botë.

 Romeo krahë aktores 15-vjeçare

Victoria Beckham përkrah romancën e të birit

Këngëtarja nga Saranda nuk ndalet

Publikohet së shpejti albumi i parë nga Ava Max

Grande nis turneun “Sweetener"

Ariana Grande, këngë të Mac Miller në turne

Modelja më pranë Bieber se kurrë

Përse po shtyhet dasma e Justin dhe Hailey?

“Netflix” dhe Fremaux negociojnë

Netflix-i nuk do ketë filma as këtë vit