MENU
klinika

Postimi

Operacioni i madh në Shkodër, reagon për herë të parë Rama

14.03.2019 - 12:32

Në lidhje me operacionin e madh që zhvilloi policia në Shkodër ka ardhur edhe reagimi i kryeministrit Rama.

Përmes një postimi në Twitter, Rama ka falenderuar forcat policore që u angazhuan në superoperacionin e policisë.

Reagim i Ramës:

Përshëndetje dhe përgëzime të gjithë forcave policore që u angazhuan në superoperacionin e Shkodrës, duke çmontuar dhe çuar prapa hekurave një grup kriminal keqbërësish. Sot Shkodra është më e qetë e më e sigurtë se asnjëherë dhe Policia e Shtetit çdo ditë më efikase
#RESPEKT

“Të fuqizojmë familjen shqiptare, për të forcuar shoqërinë dhe Atdheun!”

Meta takim me nxënës e mësues në Ditën Ndërkombëtare të Familjes

“Refuzon transparencën mbi 25 prillin”

Juristi i PD-së i drejton dhjetë pyetje publike KAS-it

Anije ushatarake, helikopterë dhe blinda

Peleshi nxjerr pamjet e FA: Krah për krah me amerikanët

Incidenca e infektimit me Covid-19 është në rënie të vazhdueshme

Gjermania shton vaksinimet e përgatitet për lehtësime